Контекстна реклама у Вінниці

Контекстна реклама це вид реклами в інтернеті, яка відображається коли користувач шукаючи інформацію в пошуковику бачить перед собою рекламу сторінок, які відповідають змісту його пошукової фрази.

Нижче на малюнку можна побачити в жовтій області з червоною рамкою блок оголошень, які виводяться за допомогою контекстної реклами в Google.


Контекстна реклама у ВінниціПлощадки контекстної реклами:

На даний момент найпопулярнішими і найвпливовішими гравцями на ринку контекстної реклами є пошукові системи Google та Yandex. У кожної з них є своє сервіси для платної реклами, такі як Google AdWords та Яндекс.Директ.

В Україні провідну позицію займає пошукова система Google із 74.81% користувачів, друге місце посідає Yandex із 18.38% за останній рік.


рейтинг пошукових систем в Україні 2016


Особливості контекстної реклами:

Особливістю розміщення контекстної реклами є те що ви самі можете контролювати ваш щоденний бюджет, який ви хочете витрачати на рекламу та геотаргетинг, що дає змогу відображати рекламу в томі населеному пункті, який ви захочете.

Також ви маєте можливість указати дні та часи показу ваших оголошень. Однією з особливостей і переваг є те що редагувати об'яви можна в режимі реального часі.

В контекстній рекламі ви платите за клік по вашому сайту, а не за кількість показів. Чим більше буде кліків, тим вищий у вашого оголошення буде CTR (відношення кількості кліків до кількості показів рекламного матеріалу) і тим менша буде ціна для вас за оголошення.